Den Spaces

Den Design olarak tasarımlarımızı tercih eden müşterilerimize verdiğimiz ücretsiz iç mimarlık hizmetiyle sizlerin memnuniyetine verdiğimiz önemi destekliyoruz.  

Den Spaces hizmeti ile sizlere boya seçiminden, ihtiyacınıza yönelik mobilya tasarımına, eski ürünlerinizin yenilenmesine kadar ekibimiz ile bir çok alanda yardımcı oluyoruz.

Den Spaces hizmeti bünyesinde iç mekan dekorasyonu için ihtiyacınız olan mobilyaları, aksesuarları birlikte belirliyoruz. Sizlere bu ürünler ile farklı mekan tasarımları yaparak alternatifler sunuyoruz. Sizleri mutlu edecek, içerisinde yaşamaktan keyif duyacağınız ve uzun yıllar kullanabileceğiniz mekanlar yaratmayı ulaşılabilir kılmak için Den Design tasarımlarını ve bakış açısını benimsemiş müşterilerimize bu hizmeti ücretsiz olarak veriyoruz.

Süreç Nasıl İşliyor?

1
2
3
4
Bize ulaşmanız doğrultusunda birlikte belirleyeceğimiz randevu sonrasında sizleri dikkatle dinliyor ve tasarım ekibimiz ile ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. Daha sonrasında mekanınızı ziyaret ederek gerekli ölçümleri yapıyoruz, fotoğraflar çekiyoruz. Şehir dışında olanlar için bu hizmeti online olarak gerçekleştiriyoruz.
Gerekli ölçümlerin yapılmasının ardından ekibimiz sizin ihtiyaçlarınıza en doğru çözümü bulacak tasarımları hazırlıyor. Aydınlatmadan, halı gibi dekoratif ürünlerin seçimine kadar her türlü gereksiniminizi karşılayacak şekilde alternatifli sunumlar hazırlıyoruz.
Sunumlar üzerinden birlikte ürün seçimlerini tamamladıktan sonra mekanınıza en uygun kumaş ve cila renk seçimlerini yapıyoruz. Ardından sizler tüm seçimleri yapmanın verdiği hafiflik ile evinize uğurlarken biz üretime geçiyoruz. Atölyemizde özenle hazırlanan ürünleri yoğunluğumuza ve sipariş hacminize göre ortalama 6 hafta içerisinde teslim ediyoruz.

Ürünleriniz hazır olduktan sonra montaj ekibimiz özel aracımızla teslimat ve kurulum için kapınızı çalıyorlar. İtinayla teslimatı gerçekleştirdikten sonra işimizi bitmiş kabul etmiyoruz. Satış sonrası sizlerin memnuniyeti çok değerli. Doğabilecek her türlü sorunda sizlerin yanında olmaya devam ediyoruz.

Ücretsiz olarak bu hizmetimizden yararlanmak için ihtiyaçlarınızı bir kaç cümle ile açıklayarak aşağıdaki formu doldurmanız yeterli. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz!