Hikâyemiz

Den Design’ın temelleri bir kaç nesil öncesine dayanıyor. 

Üretme arzumuz büyüklerimizden bize bırakılmış miras.

Nesilden Nesile

Kurucumuz Deniz Bakırcı’nın büyükbabası İbrahim Halil Bakırcı, kurduğu “Özenir Bakır İşleri” ile hayatını bakırcılık yaparak kazanıyordu ve “Bakırcı” soyadı buradan gelmektedir. Üretme arzusu daim olan İbrahim Halil Bakırcı’nın oğlu Mustafa Bakırcı da üretim ve tasarımla hep içiçeydi. 

Eğitim

Bu beceri ve tutku aile içinde nesilden nesile aktarılarak, Deniz Bakırcı’nın tasarım ve üretime ilgisinin en büyük sebeplerinden biri oldu. 

İlk Üretim

Deniz Bakırcı bu ilgisinin üstüne giderek mimarlık bölümünden mezun oldu. Sektörde edindiği tecrübelerin ardından Den Design’ın temelleri 2018 yılında evlerindeki ufak atölyede şu an en çok satan modellerden biri olan Grid Puf üretilerek atıldı. 

Bugün

Den Design’ın en güçlü yanı aileden kalan bu değerli miras. Bu mirası besleyecek eğitim ve deneyimler sayesinde markamız sağlam temellere dayanıyor. Aynı güvenle devam edebilmek için Den Design ekibi olarak araştırmacı ve çözüm odaklı olmak en önemli misyonlarımızdan biri.  


İlk ürünümüzü ürettiğimiz günden bu güne Deniz Bakırcı Den Design ile ailesinden kalan bu mirası devam ettirirken: sizi detayları iyi düşünülmüş, uzun yıllar boyu kullanılabilecek, zamansız, fonksiyonel ve aynı zamanda estetik ürünlerle buluşturuyor.