Üretim Sürecimiz

Tüm ürünlerimizin üretim süreci tamamen doğal malzemeler kullanarak etik ve yerel bir şekilde gerçekleştiriliyor.

Hammadde Seçimi

Ürünlerimizde yerli meşe ağacı, doğal ahşap yağı, renkli su bazlı cila, pirinç, metal ve kumaş kullanılıyor. Hammadde seçiminde özellikle Den Design kalite standarlarını göz önünde bulundurmaya dikkat ediyoruz.

Yerli Üretim ve El İşçiliği

Yerli markalarla çalışmayı tercih ettiğimiz üretim sürecimizde doğal ahşap yağı ve renkli su bazlı cila seçeneklerimiz İstanbul’da bir boya atölyesinde, pirinç kulplarımız ve menteşelerimiz ise yine İstanbul’da bulunan küçük bir atölyede, el işçiliğiyle üretiliyor.

Yerli Üretim ve El İşçiliği

Kumaşlarımızın hepsi dokumadır ve Bursa’da üretilmektedir. Metal atölyesinde el işçiliği ile üretilen kanepe ve sehpa ayakları cilalandıktan sonra atölyemize geliyor. Kocaeli’ndeki atölyemizde tüm parçalar bir araya getirilerek son halini alıyor ve teslim edilmek üzere hazırlanıyor.

Paketleme ve Teslimat

Ürünler özenle paketlendikten sonra, teslimat planlanıyor. İstanbul teslimatları özel aracımız ile, İstanbul dışına yapılan teslimatlar ise Horoz Lojistik ile adrese teslim yapılıyor. Mağazamızda sergilenecek ürünler Addresistanbul’da sizleri bekliyor.