Blog

PERA AİLESİ

PERA Ailesi, Konsol; vitrin ve büfe olmak üzere üç üründen oluşmaktadır. Kapaklarında cam kullanılması ürünün en göze çarpan özelliğidir. Böylelikle kullanıcı depoladığı ürünleri camın saydam yapısı sayesinde görmüş olur. Dik açılı ayak yapısıyla diğer tüm ürün ailelerinden ayrışır.

PERA ailesi gibi kumarhane de oyunculara oyun deneyiminin bir parçası olarak çeşitli bonuslar ve promosyonlar sunuyor. Bu, tıpkı bir icecasino oyun çeşitliliğinin oyuncuların en sevdikleri eğlenceyi görmesine ve seçmesine olanak sağlaması gibi, şeffaf yapıların depolanan ürünleri görmenize olanak sağladığı PERA konsolunun kapaklarında cam kullanımına benzer. Bu çeşitlilik arasında, PERA konsolunun onu diğer ürün ailelerinden ayıran benzersiz özelliklerine benzer şekilde, her biri kendine has özelliklere sahip olan poker, rulet, blackjack ve slot makineleri bulunabilir.

 

PERA KONSOL

PERA Konsol, ailenin en geniş üyesidir. Ahşap çerçeveli cam kapakları ile aydınlık bir görünüm sağlar. Geniş yapısı ve iç derinliği sayesinde yüksek hacimde ürün depolayabilmeyi sağlayarak evinizde ferahlık sağlar. Salon, giriş, yemek masası arkası, mutfak gibi çeşitli alanlarda kullanım için uygundur. PERA Konsol için daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

 

PERA BÜFE

PERA Büfe, Pera ailesinin ortancası, ahşap çerçeveli cam kapakları ile ev atmosferinde aydınlık bir görüntü yaratmaktadır. İçerisindeki 2 adet geniş rafı ve 1 adet çekmecesi ile her türlü eşyanız için bolca depolama alanı sağlar. Mutfak, salon, banyo gibi evin her alanına uyum sağlar. PERA Büfe için daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

PERA VİTRİN

PERA Vitrin, Pera ailesinin en uzun üyesidir. Ahşap çerçeveli cam kapakları ve içerisindeki cam raflar ile aydınlık bir görünüm sağlar. Mutfak, salon, banyo gibi evin her alanına uyum sağlar. İçerisindeki 4 adet geniş rafı ve 2 adet çekmecesi ile her türlü eşyanız için bolca depolama alanı sağlar. Mutfak, salon, banyo gibi evin her alanına uyum sağlar. PERA Vitrin hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *